De eerste selectie van SVZW is bezig met de voorbereiding op het seizoen 2025-2026. Deze voorbereiding bestaat uit 2 blokken. Het eerste blok is van 1 t/m 19 juli. Van 21 juli t/m 2 augustus is er een vakantiepauze. Op dinsdag 5 augustus is de start van het tweede blok.
In de beide trainingsperiodes zijn er oefenwedstrijden gepland.
SVZW speelde op 5 juli jl. thuis tegen Rohda Raalte. In de eerste helft nam SVZW een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Jasper Groothuis. Maar vooral in de tweede helft was Rohda Raalte de betere ploeg. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een 1-5 overwinning voor de ploeg uit Raalte.
Dinsdag 8 juli ging SVZW voor de tweede oefenwedstrijd op bezoek bij Quick’20 in Oldenzaal. Een tegenstander die SVZW ook gaat tegenkomen in de komende competitie. SVZW kwam op een 0-1 voorsprong door Mats Knol. Hij scoorde met het hoofd na een goede vrije trap van Derian Reinders. Hierna kwam Quick’20 weer op gelijke hoogte. In de tweede helft kwam SVZW via Sem Jager op 1-2. Hierna werd er niet meer gescoord.
Op zaterdag 12 juli was SV Urk te gast in Wierden voor een oefenwedstrijd. Wat kan SVZW tegen een sterke tegenstander uit de 3e divisie? Antwoord is deze vraag is dat SVZW met 2-0 won. Een mooi resultaat, al bleken bij Urk nog wat basis spelers afwezig i.v.m. vakantie. De beide goals van SVZW werden gemaakt door nieuwe spelers in de selectie. In de 59e minuut maakte Luuk Kuiper de 1-0. Jesper Derks scoorde in de 78e minuut de 2-0.
Mooie uitslagen in de gespeelde oefenwedstrijden. Ook bij SVZW ontbraken nog wat spelers i.v.m. vakantie. Het vertoonde spel geeft wel het nodige vertrouwen richting de competitie.
SVZW heeft nu nog drie oefenwedstrijden op de planning staan richting de start van de competitie op zaterdag 23 augustus.
Op zaterdag 9 augustus gaat SVZW naar SDV Barneveld voor de volgende wedstrijd. De aftrap is om 14:30 uur op Sportpark Norschoten in Barneveld
Dinsdagavond 12 augustus speelt SVZW in en tegen Staphorst op Sportpark het Noorderslag in Staphorst.
De tweede serie oefenwedstrijden wordt afgesloten op zaterdag 16 augustus. SVZW gaat dan op bezoek in Nunspeet. De wedstrijd wordt gespeeld op Sportpark Wiltsangh in Nunspeet en begint om 14:30 uur.
Op 23 augustus gaat de competitie in de 4e divisie D van start, SVZW begint met een uitwedstrijd tegen AZSV in Aalten. Zaterdag 30 augustus is de eerste thuiswedstrijd voor SVZW. d’Ólde Veste’54 uit Steenwijk komt dan naar Wierden. Ook in het komende seizoen is de aftrap in thuiswedstrijden om 14:45 uur.
Gerrit Koers