Wedstrijdprogramma

Scheidsrechters SVZW

Volledige wedstrijdprogramma schoolvoetbal 2016

Alle wedstrijden op tijd

Datum

Tijd

Poule

Veld

Team

Team

Wedstrijdnummer

13 april 2015

16:00

Poule 1 jongens

4

Kluinveen 1

Morgenster 2

1

13 april 2015

16:00

Poule 1 jongens

1

Galjoen 1

Touwladder 1

2

13 april 2015

16:00

Poule 3 meisjes

2a

Galjoen 1

Widerode 1

3

13 april 2015

16:00

Poule 3 meisjes

2b

Touwladder 1

Morgenster 2

4

13 april 2015

16:00

Poule 4 meisjes

3a

Kluinveen 2

Widerode 3

5

13 april 2015

16:00

Poule 4 meisjes

3b

Galjoen 2

Morgenster 1

6

13 april 2015

16:20

Poule 2 jongens

1

Sjaloom 1

Galjoen 2

7

13 april 2015

16:20

Poule 2 jongens

4

Immanuel 1

Widerode 1

8

13 april 2015

16:20

Poule 5 meisjes

2a

Immanuel 1

Galjoen 3

9

13 april 2015

16:20

Poule 5 meisjes

2b

Morgenster 3

Widerode 2

10

13 april 2015

16:40

Poule 1 jongens

1

Kluinveen 1

Galjoen 1

11

13 april 2015

16:40

Poule 1 jongens

4

Widerode 2

Mariaschool 1

12

13 april 2015

16:40

Poule 4 meisjes

3a

Widerode 3

Sjaloom 1

13

13 april 2015

16:40

Poule 4 meisjes

3b

Morgenster 1

Kluinveen 2

14

13 april 2015

16:40

Poule 3 meisjes

2a

Widerode 1

Sjaloom 3

15

13 april 2015

16:40

Poule 3 meisjes

2b

Morgenster 2

Galjoen 1

16

13 april 2015

17:00

Poule 2 jongens

1

Morgenster 1

Driesprong 1

17

13 april 2015

17:00

Poule 2 jongens

4

Sjaloom 1

Immanuel 1

18

13 april 2015

17:00

Poule 5 meisjes

2a

Galjoen 3

Mariaschool 1

19

13 april 2015

17:00

Poule 5 meisjes

2b

Widerode 2

Immanuel 1

20

13 april 2015

18:00

Poule 1 jongens

1

Touwladder 1

Widerode 2

21

13 april 2015

18:00

Poule 1 jongens

4

Morgenster 2

Mariaschool 1

22

13 april 2015

18:00

Poule 3 meisjes

2a

Kluinveen 1

Widerode 1

23

13 april 2015

18:00

Poule 3 meisjes

2b

Sjaloom 3

Morgenster 2

24

13 april 2015

18:00

Poule 4 meisjes

3a

Driesprong 1

Widerode 3

25

13 april 2015

18:00

Poule 4 meisjes

3b

Sjaloom 1

Morgenster 1

26

13 april 2015

18:20

Poule 1 jongens

H

Touwladder 1

Kluinveen 1

27

13 april 2015

18:20

Poule 2 jongens

4

Widerode 1

Morgenster 1

28

13 april 2015

18:20

Poule 2 jongens

1

Galjoen 2

Driesprong 1

29

13 april 2015

18:20

Poule 5 meisjes

2a

Sjaloom 2

Galjoen 3

30

13 april 2015

18:20

Poule 5 meisjes

2b

Mariaschool 1

Widerode 2

31

13 april 2015

18:40

Poule 2 jongens

H

Widerode 1

Sjaloom 1

32

13 april 2015

18:40

Poule 1 jongens

4

Widerode 2

Morgenster 2

33

13 april 2015

18:40

Poule 1 jongens

1

Galjoen 1

Widerode 2

34

13 april 2015

18:40

Poule 3 meisjes

2a

Morgenster 2

Kluinveen 1

35

13 april 2015

18:40

Poule 3 meisjes

2b

Touwladder 1

Sjaloom 3

36

13 april 2015

18:40

Poule 4 meisjes

3a

Kluinveen 2

Driesprong 1

37

13 april 2015

18:40

Poule 4 meisjes

3b

Galjoen 2

Sjaloom 1

38

13 april 2015

19:00

Poule 1 jongens

4

Mariaschool 1

Kluinveen 1

39

13 april 2015

19:00

Poule 2 jongens

1

Morgenster 1

Galjoen 2

40

13 april 2015

19:00

Poule 5 meisjes

2a

Immanuel 1

Sjaloom 2

41

13 april 2015

19:00

Poule 5 meisjes

2b

Morgenster 3

Mariaschool 1

42

13 april 2015

19:00

Poule 2 jongens

H

Driesprong 1

Immanuel 1

43

13 april 2015

19:20

Poule 2 jongens

H

Sjaloom 1

Morgenster 1

44

13 april 2015

19:20

Poule 1 jongens

4

Morgenster 2

Touwladder 1

45

13 april 2015

19:20

Poule 3 meisjes

2a

Kluinveen 1

Touwladder 1

46

13 april 2015

19:20

Poule 3 meisjes

2b

Sjaloom 3

Galjoen 1

47

13 april 2015

19:20

Poule 4 meisjes

3a

Driesprong 1

Galjoen 2

48

13 april 2015

19:20

Poule 4 meisjes

3b

Sjaloom 1

Kluinveen 2

49

13 april 2015

19:20

Poule 2 jongens

1

Galjoen 2

Widerode 1

50

13 april 2015

19:40

Poule 5 meisjes

2a

Sjaloom 2

Morgenster 3

51

13 april 2015

19:40

Poule 5 meisjes

2b

Mariaschool 1

Immanuel 1

52

Alle wedstrijden op tijd

Datum

Tijd

Poule

Veld

Team

Team

Wedstrijdnummer

14 april 2015

16:00

Poule 3 meisjes

2a

Touwladder 1

Galjoen 1

53

14 april 2015

16:00

Poule 4 meisjes

3a

Morgenster 1

Widerode 3

54

14 april 2015

16:00

Poule 5 meisjes

2b

Widerode 2

Galjoen 3

55

14 april 2015

16:20

Poule 1 jongens

H

Galjoen 1

Mariaschool 1

56

14 april 2015

16:20

Poule 1 jongens

4

Kluinveen 1

Widerode 2

57

14 april 2015

16:20

Poule 5 meisjes

2a

Morgenster 3

Immanuel 1

58

14 april 2015

16:20

Poule 5 meisjes

2b

Widerode 2

Sjaloom 2

59

14 april 2015

16:40

Poule 2 jongens

H

Sjaloom 1

Driesprong 1

60

14 april 2015

16:40

Poule 2 jongens

4

Immanuel 1

Morgenster 1

61

14 april 2015

16:40

Poule 3 meisjes

2a

Morgenster 2

Widerode 1

62

14 april 2015

16:40

Poule 3 meisjes

2b

Galjoen 1

Kluinveen 1

63

14 april 2015

16:40

Poule 4 meisjes

3a

Galjoen 2

Kluinveen 2

64

14 april 2015

16:40

Poule 4 meisjes

3b

Morgenster 1

Driesprong 1

65

14 april 2015

17:00

Poule 1 jongens

4

Morgenster 2

Galjoen 1

66

14 april 2015

17:00

Poule 1 jongens

H

Mariaschool 1

Touwladder 1

67

14 april 2015

17:00

Poule 5 meisjes

2a

Galjoen 3

Morgenster 3

68

14 april 2015

17:00

Poule 5 meisjes

2b

Sjaloom 2

Mariaschool 1

69

14 april 2015

17:20

Poule 2 jongens

H

Galjoen 2

Immanuel 1

70

14 april 2015

17:20

Poule 2 jongens

4

Driesprong 1

Widerode 1

71

14 april 2015

17:20

Poule 4 meisjes

3a

Widerode 3

Galjoen 2

72

14 april 2015

17:20

Poule 4 meisjes

3b

Driesprong 1

Sjaloom 1

73

14 april 2015

17:20

Poule 3 meisjes

2a

Widerode 1

Touwladder 1

74

14 april 2015

17:20

Poule 3 meisjes

2b

Kluinveen 1

Sjaloom 3

75

14 april 2015

18:15

Kruisfinale meisjes

H-a

nr 1 poule 3

nr 1 poule 4

76

14 april 2015

18:15

Kruisfinale meisjes

H-b

nr 1 poule 4

beste nummer 2

77

14 april 2015

18:35

Kruisfinale jongens

H

nr 1 poule 1

nr 2 poule 2

78

14 april 2015

18:35

Kruisfinale jongens

4

nr 1 poule 2

nr 2 poule 1

79

14 april 2015

19:00

FINALE MEISJES

H-a

Winnaar 76

Winnaar 77

80

14 april 2015

19:30

FINALE JONGENS

H

Winnaar 78

Winnaar 78

81

Prijsuitreiking na afloop van het toernooi om ongeveer 20.00 uur.