SVZW 7 acteert sterk in de Middag-show

SVZW 7 acteert sterk in de Middag-show

Zaterdag 16 september stond er een bekerwedstrijd op het programma, de laatste uit een reeks van drie. Mariënberg 3 was in Wierden de tegenstander. Beide teams waren voor aanvang van het duel al kansloos voor de volgende ronde van het bekertoernooi. Hoewel SVZW 7 twee weken terug een verdienstelijk gelijkspel (1-1) weghaalde uit Vroomshoop tegen het 4e elftal van de plaatselijke vereniging, ging het vorige week begrijpelijkerwijs mis (1-7) tegen een combinatie van SVV’56/Kloosterhaar 2. Dit team was gemiddeld per speler zeker 20 tot 25 jaar jonger dan het onze en al snel bleek dat we het qua loopvermogen absoluut niet konden afleggen tegen deze fitte, jonge ploeg. De laatste wedstrijd uit deze bekerpoule moest, hoe dan ook, goed worden afgesloten om in ieder geval met een goed gevoel de competitie in te gaan. Misschien wel mede om die reden riep Robert Middag op vrijdagavond het gehele team bijeen om bij hem aan de Wilgenlaan het moreel op te poetsen d.m.v. een heerlijke barbecue en een kleine alcoholische versnapering. Zo stond een dag later het team van SVZW 7 om 14.30 uur topfit op het veld om aan te treden tegen Mariënberg.  De technische staf speelde wel met vuur door o.a. onze aanvoerder buiten de basis te laten, hierbij incalculerend dat zo scorend vermogen werd ingeleverd. Desalniettemin begonnen de mannen van Witten en Roelofsen scherp aan de wedstrijd. Mariënberg was in de beginfase niet minder, had ook meer balbezit, maar verdedigend stonden we ons mannetje en onze counters bleken veel gevaarlijker te zijn. Voor rust werd het weer een ouderwetse Middag-show. Na een kwartiertje kwamen we op 1-0, doordat Robert Middag heel slim een kopbal deed belanden in de verre hoek en kort daarop rommelde Robert zijn tweede binnen. Mariënberg deed wat het kon, probeerde voetballend de oplossing te blijven zoeken, maar alle elf spelers van SVZW 7 speelden een goede wedstrijd en gaven niets weg. En juist doordat Mariënberg achterin wel steeds meer ruimte weggaf, waren onze snelle aanvallers André Kikkert en Robert Middag helemaal in hun element. Voor Robert kon het niet op. Tien minuten voor rust maakte hij een onvervalste hattrick. Weer een uitstekende goal! Van zijn zelfverzekerde en precieze wijze van afwerken kunnen ook jongere spitsen binnen onze vereniging nog heel wat leren. Geen spoortje twijfel, 3-0. We gingen echter met 4-0 de rust in. Robert maakte zelfs zijn vierde door attent te reageren na dom balverlies bij de tegenstander. Na de thee kwamen er verse wissels in ons team. Jan Catsburg kwam in de verdediging te staan, André Slettenhaar en Bart Roelofsen kwamen het middenveld en de voorhoede versterken. De laatste twee waren ook samen met Robert Dekkers betrokken bij onze fraai uitgespeelde vijfde treffer. André Slettenhaar was het eindstation en een paar minuten later geselde dezelfde speler de paal met een harde knal van 25 meter. Mariënberg geloofde allang niet meer in een goed resultaat, maar het moet gezegd dat deze sportieve tegenstander toch bleef kiezen voor de aanval. Dat werd uiteindelijk ook beloond met een eretreffer, maar het slotakkoord in deze wedstrijd was voor Karel Timmerman. Met een snoekduik à la Beb Bakhuys kopte Karel op voortreffelijke wijze het halve dozijn binnen voor ons team. Einduitslag dus 6-1. Een mooi resultaat en ook een goede wedstrijd gespeeld. En nu? Op naar de competitie!

 

Marco