Definitieve indeling jongens

De indeling voor de meisjes komt op een later tijdstip.

Voor het komend seizoen 2017-2018 is de indeling voor de jongens als volgt.

JO19-1 Borkent, Stefan
(A1) Bruggink, Pepijn
Burken, David van
Fokkert, Davey
Geedi, Yahye
Gerrits, Lars
Kippers, More
Kolk, Sem van der
Maamir, Amir
Meijer, Harm Jan
Posma, Luc
Putten, Tim van
Remmink, Thijs
Stek, Ruben
Vaartjes, Bram
JO19-2 Booij, Kevin
(A2) Brunsman, Daan
Hopman, Gijs
Hospers, Stijn
Kappert, Thijs
Klumpers, Matthijs
Koekkoek, Stefan
Koenderink, Michiel
Koers, Floris-Jan
Kroese, Mike
Kroon, Stijn
Mulder, Jorian
Postma, Jelle
Riemens, Luc
Tilmans, Jop
Tjipjes, Kevin
Woudenberg, Chris
JO19-3 Avest, Lars ter
(A3) Brinke, Max ten
Companje, Gijs
Dabrowski, Daniel
Hulshof, Luuk
Kamphuis, Corneel
Kolfschoten van, Matthijs
Nijsink, Luuk
Nijzink, Joël
Reijnders, Bruce
Seppenwoolde, Julian
Slomp, Chiel
Smelt, Niek
Stel, Bjarne
Wierik, Michel te
JO17-1 Bennink, Lars
(B1) Borkent, Jarnick
Breukelman, Timber
Brinkman, Jurre
Buitink, Stijn
Csigi, Daniel
Egberts, Roan
Harbers, Noah
Huiskes, Xander
Jager, Twan
Jansen, Roan
Jeurissen, Melle
Pape, Chiel
Timmerman, Matthijs
Weghorst, Ralph
JO17-2 Bos, Bastian
(B2) Bruggink, Jasper
Dannenberg, Thijs
Eksen, Joshua
Geerling, Stan
Gocer, Samuel
Hemel, Stan van den
Hospers, Hugo
Jong, Joppe de
Koppelman, Marijn
Kroese, Milan
Maamir, Milan
Palthe, Floris
Schippers, Jorn
Silfhout, Job van
Visscher, Thijn
JO17-3 Berkhof, Niek
(B3) Brink, Jesse
Brunsman, Guus
Dasselaar, Job
Duty, Kris
Kroon, Quinten
Meijer, Sam
Meijerink, Thijs
Olthuis, Ritchie
Schutte, Henk-Jan
Schuttevaar, Dave
Smalbrugge, Marc
Smelt, Joar
Vaartjes, Joris
Waanders, Hermen
Willemsen, TC
Seppenwoolde, Jurgen (alleen trainen)
JO15-1 Brink, Thijs
(C1) Hartog, Thomas ten
Jager, Sem
Jansen, Sem
Kippers, Rama
Klaas, Ferre
Meijerink, Lars
Middag, Ridano
Nijenhuis, Stan
Putten, Lars van
Regtuijt, Derk Jan
Steenbergen, Joël
Tjipjes, Maikel
Veenhuizen, Bram
Weghorst, Matthieu
JO15-2 Brinkman, Aernout
(C2) Buitink, Simon
Companje, David
Eksen, Darius
Harbers, Jarne
Hospers, Max
Klaas, Giel
Kok, Niek
Kolkman, Bram
Lohuis, Luuk
Lohuis, Sam
Pape, Jochem
Stek, Jochem
Vrielink, Jordi
Waanders, Guus
JO15-3 Beek, Chris van der
(C3) Bulthuis, Wout
Dasselaar, Boaz
Dekkers, Tim
Doeschot, Brian
Elbert, Alnard
Lage Venterink, Fiona
Harten, Matthias van
Jansen, Gires
Kock, Jur de
Landuwer, Thijs
Ooms, Gijs
Scherphof, Koen
Schutte, Tom
Smelt, Jelle
Wessels, Tristan
JO15-4 Avest, Kai ter
(C4) Bennink, Willard
Dasselaar, Marco
Hoff, Benjamin
Linden, Levi van der
Lohuis, Ruben
Meilink, Tycho
Menger, Benjamin
Mulder, Maurice
Oost, Danny
Prenger, Matthijs
Schooten, Jarno van
Smelt, Nathan
Timmerman, Thijs
Wolters, Ruben
JO13-1 Dijkstra, Ties
(D1) Eshuis, Bastijn
Kamperdijk, Twan van
Kolk van der, Julian
Kraan, R.
Löwik, Wietze
Nijeboer, Thijs
Olthuis, Maurice
Postma, Hidde
Terpstra, Daan
Tjonk, Brandon
Weiden, Cas
Wessels, Justin
JO13-2 Bloemendal, Siemon
(D2) Dasselaar, Thijs
Dijkink, Dave
Dijkstra, Harmen
Hoogezand, Leon
Jansen, Jesse
Meijer, Mees
Meijerink, Ruben
Mulhof, Bram
Scherphof, Guus
Smink, Stephan
Trip, Jurgen
Westendorp, H.H.D.
JO13-3 Bom, Joran
(D3) Buikema, Thijs
Buitink, Ties
Krommendijk, Robin
Langkamp, Jarno
Maulany, Dave
Olthof, Wiljan
Ooms, Daan
Padberg, Ruben
Tukker, Sven
Vossebeld, Manuel
Waalderink, Jelle
Wassink, Florian
JO13-4 Bijlsma, Theun
(D4) Deurnink, Daan
7×7 competitie Keppelink, Jasper
Lohuis, Job
Steege, Jorg ter
Timmerman, Robin
Veldhuis, Ruben
Velnaar, Bjorn
Wolters, Jelte
JO11-1 Bartels, Hidde
(E1) Dikkers, Milan
Finkers, Alexander
Grooten, Jelte
Karkin, Saren
Löwik, Teun
Sterk, Ryan
Timmerman, Levi
Wind, Daniel
JO11-2 Bolks, Gijs
(E2) Hegeman, Jurre
Middag, Kion
Schutte, Marijn
Span, Rutger
Tukker, Marn
Velten, Micha
Wermink, Niels
JO11-3 Boer, Hidde de
(E3) Dekkers, Tijs
Dijk, Tom van
Elst, Boaz
Lohuis, Kars
Snoek, Thorben
Vinkers, Jan
Voortman, Floris
Wermink, Zeb
JO11-4 Beke, Luc ter
(E4) Brink, Hugo
Eksen, Gabrièl
Keppelink, Tim
Lubbers, Ivo
Nijland, Jesse
Padberg, Huib
Schippers, Randy
Tiekstra, Jelmer
Tijhof, Jelle
JO11-5 Dijkstra, Mart
(E5) Grootherder, Daan
Haarhuis, Max
Huisken, Marijn
Keulen, Thomas van
Kleinjan, Niels
Landeweerd, Joël
Maassen van den Brink, Jaimy
Nijhoff, Luther
Schipper, Stijn
Veldhuis, Bas
Vossebeld, Stijn
JO9-1 Agteres, Senne
Bouwhuis, Keano
Buisman, Bren
Eksen, Lukas
Elferink, Jordy
Elst, Stan
Salakory, Dillon
Sjoers, Jens
JO9-2 Borkent, Nick
Bosveld, Olaf
Braakman, Dani
Brinke, Wilhelm ten
Goorman, Kate Lynn
Post, Juda
Stroink, Djairo
Tempert, Ruben
Wassink, N.
JO9-3 Asveld, Floris
Boeve, Dex
Doorn, Manuel van
Fortuin, Rainier
Putten, David van
Tiekstra, Renze
Veneman, Bjarne
Westendorp, Olivier
JO8-1 Huisken, Timo
Lohuis, Jurre
Oosterhof, Milan
Smelt, Thijmen
Span, Thomas
Terpstra, Floris
Timmerman, Thijs
Wessels, Abel
JO8-2 Eshuis, Bram
Jaspers Faijer, Lobke
Kamperdijk, Joep van
Kosters, Nathan
Nijhoff, Martien
bij toerbeurt Mini 2010
bij toerbeurt Mini 2010
bij toerbeurt Mini 2010