Indeling jeugd seizoen 2017-2018 meisjes

Beste jeugdspelers van SVZW,

Hierbij maken we de voorlopige indeling van zowel de jongens- als meisjesteams bekend. Zoals ieder jaar hebben we ons best gedaan om de teams zo goed mogelijk in te delen naar ieders wens. Dit doen we in samenwerking met trainers, begeleiders, technisch coördinatoren en leeftijdscoördinatoren.

Mochten er vragen of opmerkingen zijn over deze voorlopige indeling, dan kan er contact op worden genomen met:

– Jongensindeling: Frank Schutteman via jeugdcoordinator@svzw.nl of via 06-51371031

– Meisjesindeling: Ellen ter Avest via ellenta1992@gmail.com

Technische Commissie en Jeugdbestuur

MO19-1 Bos, S Solenn
(MA1) Broeze,  L. Lieke
Conijn,  A.J. Julia
Eshuis,  K. Kelsy
Gerritsen,  O.J. Olivia
Grootheest, van L. Lonneke
Jeurissen,  J.E. Jolijn
Jong, de W.J. Wendy
Kappert,  G.K. Kim
Kroon, L.A.W. Lilian
Maneschijn,  D. Djaira
Nijman,  D.T. Danee
Oude Weernink,  R. Rosalien
Pol, van de M.A.A. Marell
Schutte,  E. Esther
Tijhuis,  M. Manon
Veldman,  S.G. Sanne
Wulfften Palthe, van E.J.M. Emma
MO17-1 Burken, van T. Tessa
(MB1) Gunst, van L.. Lidwien
Hoogezand,  D. Demi
Kooten, van H.R.A.G.M Hannah-Ruth
Lohuis,  E.L. Lynn
Loohuis,  J.M. Jet
Maamirova, L Laila
Meijer, C. Cheyenne
Middag,  A. Aileen
Olthuis,  K.R. Kirsten
Palthe,  S.A. Sara
Tromm,  L.J.A. Lynke
Velde, van der E.F.A. Ellemieke
Vossebeld, A. Aniek
Vrugteveen,  E.B.A. Elke
Weening,  S.J. Sofieke
Wermink,  M. Myrell
Zonnebeld Patty
MO15-1 en MO15-2 Berkhof, E.A.A.D. Ezri
(MC1 en MC2) Brinkman, M.W. Maud
Selectie n.t.b. Buist, M.E.B.W. Ebony
Dannenberg,  M. Maud
Dijkstra,  I. Imke
Eksen, T. Talitha
Eshuis,  N. Naomi
Eshuis, A.J.G. Amber
Groot Baltink, A.B. Annelin
Hagedoorn, N.E. Nova
Kolk, van der G.J. Renske
Kolkman, E. Eline
Landeweerd, D.J.W. Dewi
Lensink, A.R Roos
Lichtenberg,  B.G.G. Beau
Löwik, M.B. Mette
Maamirova, L Luisa
Maat, v.d. B. Britt
Maneschijn,  S. Stacey
Meijer, L.J. Lotte
Meijerink, E Emma
Mol, M.J.K. Meike
Mulhof, L.M.J. Lotte
Ooms, V.W. Vera
Post,  T.M. Talitha
Prins, N.N. Nienke
Regtuijt, R. Rianna
Sterk,  Y. Yoleen
Tijhuis,  A. Anouk
Wermink, L. Laure
MO13-1 Bruggink, F.M. Floor
(MD1) Hagedoorn, S.L. Sophie
Koppelman, M.M. Myrthe
Kuchmenko, A. Anita
Regtuijt, E.P. Elyse
Schipper, J. Julie
Schipper, K.Q. Kailie
Schotpoort Anne-Ruth
Smelt, J.H.M. Marije
Steege, ter J.N. Jasmijn
Tiekstra Mirre
Vinkers, H. Hinke
Waanders, L. Liana
Wermink, D.J.A. Danit
MO13-2 Boeve, C. Chloë
(MD2) Eshuis, A.H.M. Anna
7×7 competitie Harmsen, D.I. Indy
Kayalar Esmee
Koppelman,  M.D. Merlynn
Prinsen Acelya
Reuvekamp, D. Diede
Sjoers Merle
Wentink Loes
Wolterink, H.J. Rosanne
MO11-1 Höften, N. Noa
(ME1) Lohuis, M.H. Marit
Meijer, S.N.A. Sylke
Mensink, J. Janneke
Nijhoff Willemke
Ooms Lotte
Pot, F.G. Feline
Regtuijt, M.J. Meijke
Tempert Sanne