Indeling jeugd seizoen 2017-2018 jongens

Beste jeugdspelers van SVZW,

Hierbij maken we de voorlopige indeling van zowel de jongens- als meisjesteams bekend. Zoals ieder jaar hebben we ons best gedaan om de teams zo goed mogelijk in te delen naar ieders wens. Dit doen we in samenwerking met trainers, begeleiders, technisch coördinatoren en leeftijdscoördinatoren.

Mochten er vragen of opmerkingen zijn over deze voorlopige indeling, dan kan er contact op worden genomen met:

– Jongensindeling: Frank Schutteman via jeugdcoordinator@svzw.nl of via 06-51371031

– Meisjesindeling: Ellen ter Avest via ellenta1992@gmail.com

 

Technische Commissie en Jeugdbestuur

 

JO19-1 Borkent, S.E. Stefan
(A1) Bruggink, P.D. Pepijn
Burken, van D. David
Fokkert, D. Davey
Geedi, Y.D. Yahye
Gerrits, L. Lars
Kippers, M. More
Kolk, van der S. Sem
Kroese, M. Mike
Maamir, A. Amir
Meijer, H.J. Harm Jan
Posma, L. Luc
Postma, C.J. Jelle
Putten, van T.B. Tim
Remmink, T.G. Thijs
Stek, R.T. Ruben
Vaartjes, B. Bram
JO19-2 Kandidaat JO19-1
(A2) Kandidaat JO19-1
Booij, K.A. Kevin
Brunsman, D. Daan
Hopman, G.T. Gijs
Hospers, S.R. Stijn
Kappert, H.T. Thijs
Klumpers, M. Matthijs
Koekkoek, S.J.B. Stefan
Koenderink, M.J.H. Michiel
Koers, F.J.W. Floris-Jan
Kroon, S.L.W. Stijn
Mulder, J.F. Jorian
Poelma, W. Willem
Riemens, L.J.G. Luc
Tilmans, J. Jop
Tjipjes, K. Kevin
Woudenberg, C.J.R. Chris
JO19-3 Avest, ter L. Lars
(A3) Brinke, ten M.J.H. Max
Companje, G. Gijs
Dabrowski, D. Daniel
Hulshof, L.B. Luuk
Kamphuis, C. Corneel
Kolfschoten van, M. Matthijs
Nijsink, L. Luuk
Nijzink, A.J. Joël
Reijnders, B.D. Bruce
Seppenwoolde, J.G. Julian
Slomp, C.J. Chiel
Smelt, H. Niek
Stel, B.H.W. Bjarne
Wierik, te M.A. Michel
JO17-1 Bennink, L.H.H. Lars
(B1) Borkent, J.J. Jarnick
Bos, B. Bastian
Breukelman, T. Timber
Brinkman, J.J. Jurre
Bronsgeest, A. Aard
Buitink, S.H.F. Stijn
Csigi, D. Daniel
Egberts, R.H. Roan
Harbers, N. Noah
Hospers, H.S. Hugo
Huiskes, X.R. Xander
Jager, H.T. Twan
Jansen, R. Roan
Jeurissen, M.P. Melle
Jong, de J. Joppe
Koppelman, M.H. Marijn
Pape, C.G.J. Chiel
Timmerman, H.M. Matthijs
Visscher, T. Thijn
Weghorst, R.X.B. Ralph
JO17-2 Kandidaat JO17-1
(B2) Kandidaat JO17-1
Kandidaat JO17-1
Kandidaat JO17-1
Kandidaat JO17-1
Kandidaat JO17-1
Bruggink, J.P. Jasper
Dannenberg, T. Thijs
Eksen, J.B. Joshua
Geerling, J.A. Stan
Gocer, S. Samuel
Hemel, van den T.M. Stan
Kroese, M. Milan
Maamir, M. Milan
Palthe, F.W. Floris
Schippers, J. Jorn
Silfhout, van J.H. Job
JO17-3 Berkhof, H. Niek
(B3) Brink, J.H. Jesse
Brunsman, G.H.H. Guus
Dasselaar, J.J.H. Job
Duty, K. Kris
Kroon, Q.B.L. Quinten
Meijer, S.M. Sam
Meijerink, T. Thijs
Olthuis, R.F.J. Ritchie
Schutte, H.J. Henk-Jan
Schuttevaar, L.H. Dave
Smalbrugge, M. Marc
Smelt, J.A.L. Joar
Vaartjes, J. Joris
Waanders, H.G.D. Hermen
Willemsen, T. TC
JO15-1 Brink, T.J. Thijs
(C1) Brinkman, A.G.E.J. Aernout
Buitink, S.J. Simon
Companje, D.R. David
Eksen, D. Darius
Hartog, ten T. Thomas
Hospers, M.T. Max
Jager, S. Sem
Jansen, S. Sem
Kippers, R. Rama
Klaas, F.C. Ferre
Lohuis, L.W. Luuk
Meijerink, J.H. Lars
Middag, H.J.R. Ridano
Nijenhuis, S.J. Stan
Putten, van L.R. Lars
Regtuijt, D.J. Derk Jan
Steenbergen, J.W.J. Joël
Stek, J.R.M. Jochem
Tjipjes, M. Maikel
Veenhuizen, B. Bram
Weghorst, M.N.L. Matthieu
JO15-2 Kandidaat JO15-1
(C2) Kandidaat JO15-1
Kandidaat JO15-1
Kandidaat JO15-1
Kandidaat JO15-1
Kandidaat JO15-1
Kandidaat JO15-1
Buurkes, ter R.J.H. Reno
Harbers, G.J.J. Jarne
Klaas, G.M. Giel
Kok, N.A.W. Niek
Kolkman, B. Bram
Lohuis, C.S. Sam
Pape, M.J. Jochem
Vrielink, J. Jordi
Waanders, F.G.G. Guus
JO15-3 Beek, van der C.E. Chris
(C3) Bulthuis, W. Wout
Dasselaar, B.J.H. Boaz
Dekkers, T. Tim
Doeschot, B.H.J. Brian
Elbert, A.M. Alnard
Lage Venterink, F. Fiona
Harten, van M.G.E. Matthias
Jansen, G.N.K.S. Gires
Kock, de J. Jur
Landuwer, T.H. Thijs
Ooms, G.F.H. Gijs
Pluimers, Q.J. Quinten
Scherphof, K. Koen
Schutte, T. Tom
Smelt, J.P. Jelle
Wessels, T.J.H. Tristan
JO15-4 Avest, ter K. Kai
(C4) Bennink, W.G. Willard
Dasselaar, M.H. Marco
Hoff, B.H.F. Benjamin
Linden, van der L.S.M. Levi
Lohuis, R. Ruben
Meilink, T.I.B. Tycho
Menger, B.A. Benjamin
Mulder, M.C. Maurice
Oost, D.H. Danny
Prenger, M.L. Matthijs
Schooten, van J. Jarno
Smelt, N.J.H. Nathan
Timmerman, T.G.E. Thijs
Wolters, R. Ruben
JO13-1 Bloemendal, J.S. Siemon
(D1) Bom, J.H.J. Joran
Buitink, T.G. Ties
Dijkstra, T. Ties
Eshuis, B. Bastijn
Jansen, J. Jesse
Kamperdijk, van T. Twan
Kolk van der, J.W. Julian
Lowik, W.G. Wietze
Meijer, M.F.B. Mees
Meijerink, J.A.R. Ruben
Nijeboer, T.L.A. Thijs
Olthuis, M. Maurice
Postma, H.A. Hidde
Scherphof, G. Guus
Smink, S. Stephan
Terpstra, D.D. Daan
Tjonk, B. Brandon
Vossebeld, M. Manuel
Weiden, C. Cas
Wessels, J.G. Justin
JO13-2 Kandidaat JO13-1
(D2) Kandidaat JO13-1
Kandidaat JO13-1
Kandidaat JO13-1
Kandidaat JO13-1
Kandidaat JO13-1
Dasselaar, T.W. Thijs
Dijkink, D.H. Dave
Dijkstra, H.J. Harmen
Hoogezand, L. Leon
Mulhof, B.H.H. Bram
Trip, J. Jurgen
Westendorp, H.H.D. Hugo
JO13-3 Kandidaat JO13-1
(D3) Kandidaat JO13-1
Buikema, T.H.J. Thijs
Krommendijk, R. Robin
Langkamp, J.D. Jarno
Maulany, D. Dave
Olthof, J.W. Wiljan
Ooms, F.D. Daan
Padberg, R.P.H. Ruben
Tukker, M.S. Sven
Waalderink, M.J. Jelle
Wassink, F.S.J. Florian
JO13-4 Bijlsma, T.H.J. Theun
(D4) Deurnink, D.R. Daan
7×7 competitie Keppelink, J. Jasper
Lohuis, J.B. Job
Steege, ter J.H. Jorg
Timmerman, R.J. Robin
Veldhuis, R.J.T. Ruben
Velnaar, B. Bjorn
Wolters, J.H.R. Jelte
JO11-1 Bartels, H. Hidde
(E1) Dikkers, M.H.R. Milan
Finkers, A. Alexander
Grooten, J. Jelte
Karkin, S. Saren
Löwik, T.H. Teun
Sterk, R. Ryan
Timmerman, L. Levi
Wind, D. Daniel
JO11-2 Bolks, G.G. Gijs
(E2) Dijkstra, M. Mart
Hegeman, J. Jurre
Middag, K.R. Kion
Schutte, M.H.B. Marijn
Span, F.R. Rutger
Tukker, M.R. Marn
Velten, M.M.J. Micha
Wermink, N. Niels
JO11-3 Boer, de H.G. Hidde
(E3) Dekkers, T. Tijs
Dijk, van T. Tom
Elst, B. Boaz
Lohuis, K. Kars
Snoek, T.H. Thorben
Vinkers, J. Jan
Voortman, F.D. Floris
Wermink, Z.A.A. Zeb
JO11-4 Beke, ter L.S.G. Luc
(E4) Brink, H.A.W. Hugo
Eksen, G. Gabriël
Keppelink, T.G. Tim
Lubbers, I.M. Ivo
Nijland, J.E.J. Jesse
Padberg, H.J.P. Huib
Schippers, R.J.H. Randy
Tiekstra, J. Jelmer
Tijhof, J. Jelle
JO11-5 Grootherder, D. Daan
(E5) Haarhuis, M.A. Max
Huisken, M.J. Marijn
Keulen, van T. Thomas
Kleinjan, N. Niels
Landeweerd, J.H.W. Joël
Maassen van den Brink, J.A.L. Jaimy
Nijhoff, L.G. Luther
Schipper, S.S. Stijn
Veldhuis, B.R. Bas
Vossebeld, S. Stijn
JO9-1 Agteres, S.F.L.A. Senne
Bouwhuis, K.C.F. Keano
Buisman, B.J. Bren
Eksen, L. Lukas
Elferink, J. Jordy
Elst, S. Stan
Salakory, D. Dillon
Sjoers, J.G. Jens
JO9-2 Borkent, N. Nick
Bosveld, O.S. Olaf
Braakman, D Dani
Brinke, ten J.W. Wilhelm
Goorman, K. Kate Lynn
Post, J.I. Juda
Stroink, D.E.D. Djairo
Tempert, R. Ruben
JO9-3 Asveld, F.L.C. Floris
Boeve, D. Dex
Doorn, van M.F. Manuel
Fortuin, R. Rainier
Putten, van D. David
Tiekstra, R. Renze
Veneman, B.J. Bjarne
Westendorp, O.A.E. Olivier
JO8-1 Huisken, T.J. Timo
Lohuis, J. Jurre
Oosterhof, M.W. Milan
Smelt, T.J. Thijmen
Span, T.E. Thomas
Terpstra, F. Floris
Timmerman, H.T. Thijs
Wessels, A Abel
JO8-2 Eshuis, B. Bram
Jaspers Faijer, L..B Lobke
Kamperdijk, van J. Joep
Kosters, N.W.H. Nathan
Nijhoff, M. Martien
bij toerbeurt Mini 2010
bij toerbeurt Mini 2010
bij toerbeurt Mini 2010